DYREKTOR TYSKIEGO ZAKŁADU USŁUG KOMUNALNYCH

A
gnieszka LYSZCZOK
mail: biuro@tzuk.tychy.pl


Z-CA DYREKTORA DS. USŁUG KOMUNALNYCH - KIEROWNIK SCHRONISKA

Agnieszka Osior
tel. 32 323 93 98
mail: a.osior@tzuk.tychy.pl


GŁÓWNY KSIĘGOWY

Barbara Skotniczy
tel. 32 438 22 02
mail:b.skotniczy@tzuk.tychy.pl


GŁÓWNY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Katarzyna Czernia
tel. 32 438 22 04
mail: k.czernia@tzuk.tychy.pl


DZIAŁ ORGANIZACYJNO - PRAWNY

Karolina Szmyła
tel. 32 438 22 00
mail: biuro@tzuk.tychy.pl

Alicja Pańczyk
tel. 32 438 22 12
mail: a.panczyk@tzuk.tychy.pl


Paula Małajny
tel. 32 438 22 12
mail: p.malajny@tzuk.tychy.pl

DZIAŁ GOSPODARKI ODPADAMI KOMUNALNYMI

Ewa Czekaj
tel. 32 438 22 13
mail: e.czekaj@tzuk.tychy.pl

Michał Arndt
tel. 32 438 22 13
mail: m.arndt@tzuk.tychy.pl

Kamil Hudzik
tel. 32 438 22 09
mail: k.hudzik@tzuk.tychy.pl

Dominika Wiecheć
tel. 32 438 22 10
mail: d.wiechec@tzuk.tychy.pl

DZIAŁ EKSPLOATACJI CMENTARZY

Paweł Cybulski
tel. 515 054 313
mail:p.cybulski@tzuk.tychy.pl


Marek Podsiadło
tel. 32 328 93 28
mail: cmentarze@tzuk.tychy.pl

DZIAŁ ZIELENI MIEJSKIEJ I MAŁEJ ARCHITEKTURY

Agnieszka Soboń
tel. 32 438 22 08
mail:a.sobon@tzuk.tychy.pl

Katarzyna Siwiorek
tel. 32 438 22 08
mail:k.siwiorek@tzuk.tychy.pl


Katarzyna Leonard-Cibor
tel. 32 438 22 07
mail: k.leonard@tzuk.tychy.pl


MIEJSKIE SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT

tel. 32 323 93 98
tel. 32 323 80 69
mail:kontakt@schronisko.tychy.pl



DZIAŁ FINANSOWO - KSIĘGOWY

Anna Fidor
tel. 32 438 22 03
mail: a.fidor@tzuk.tychy.pl

Joanna Widuch
tel. 32 438 22 03
mail: j.widuch@tzuk.tychy.pl

Marta Bukowska
tel. 32 438 22 05
mail: m.bukowska@tzuk.tychy.pl

Agnieszka Głos
tel. 32 438 22 05
mail: a.glos@tzuk.tychy.pl

Wioletta Niebieszczańska
tel. 32 438 22 05
mail: w.niebieszczanska@tzuk.tychy.pl

DZIAŁ WINDYKACJI

Magdalena Kocur
tel. 32 438 22 11
mail: m.kocur@tzuk.tychy.pl

Agnieszka Grolik
tel. 32 438 22 11
mail: a.grolik@tzuk.tychy.pl

Joanna Listwan
tel. 32 438 22 11
mail: j.listwan@tzuk.tychy.pl














Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...