5 sierpnia 2020 14:52

Wakacje to czas relaksu. Jeżeli nie wyjeżdżamy z miasta, możemy przynajmniej przez chwilę poczuć się jak na urlopie nad... tyskim stawem w Parku Suble.

Park Suble to kolejne miejsce w mieście, gdzie tyszanie mogą cieszyć się wyjątkowymi udogodnieniami stworzonymi dla relaksu. W cieniu drzew, po dwóch stronach stawu, Tyski Zakład Usług Komunalnych zainstalował dwa podwójne hamaki oraz dwie dwuosobowe leżanki. Wszystkie wyjątkowo wygodne, sprzyjają nie tylko wakacyjnemu relaksowi.

- Leżanki są ogromne pomieszczą więc przynajmniej po dwie osoby. Podobnie hamaki. Możemy się nimi cieszyć dzięki projektowi mieszkańca zrealizowanemu w ramach Budżetu Obywatelskiego - informuje Tyski Zakład Usług Komunalnych w Tychach

Leżanki mają wymiary 2,3 metra długości i 2 metry szerokości. Hamaki - 1,4 metra szerokości i ponad 2 metry długości.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.