16 marca 2020 9:24

Tyski Zakład Usług Komunalnych zamyka place zabaw i obiekty, którymi zarządza. Decyzja Dyrektor TZUK podyktowana jest troską o bezpieczeństwo tyszan.

Koniec zeszłego tygodnia przyniósł nam zmianę organizacji życia zarówno w indywidualnym, jak i społecznym wymiarze. Jednostki i instytucje zarządzające przestrzeniami i obiektami publicznymi opublikowały apele o niekorzystanie z tych miejsc. Powodem jest chęć minimalizowania możliwości zakażania i rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19.
Decyzją Dyrektora jednostki, obiekty administrowane przez TZUK, zostaną dziś oznakowane informacją o zamknięciu. Ostrzeżenia będą wywieszane we wszystkich administrowanych miejscach, służących do wspólnej zabawy i aktywności fizycznej, nawet w sytuacji braku możliwości fizycznego zamknięcia (brak ogrodzenia). Wszystkie oznakowane przestrzenie będą dodatkowo monitorowane przez Straż Miejską, przypominającą o istniejącym zagrożeniu.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.