9 kwietnia 2020 13:22

Cmentarz komunalny wciąż otwarty dla odwiedzających. Obowiązują jednak zasady bezpieczeństwa towarzyszące obecnie naszej codzienności.

fot. Kamil Peszat 

W przeddzień Świąt Wielkanocnych wielu mieszkańców dopytuje o możliwość odwiedzin grobów swoich bliskich na cmentarzach komunalnych. Pomimo ograniczeń możliwości wyjścia z domu do koniecznych zakupów i pracy, ograniczenie wstępu na cmentarze nie zostało wskazane. Obowiązują nas w tych miejscach zasady bezpieczeństwa wskazane dla innych przestrzeni, tj. konieczność zachowywania min. 2 metrów odległości od innych osób (z wyjątkiem podopiecznych) oraz zakaz gromadzenia się w grupy większe niż 5 osób. Władze miasta apelują o rozwagę i ograniczenie tych wizyt do minimum. Cmentarz i przyległe parkingi są stale monitorowane przez policję, która reaguje na naruszenie zasad.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.