25 maja 2020 13:48

Po 10 tygodniach ograniczenia możliwości bezpośredniej obsługi mieszkańców przez Tyski Zakład Usług Komunalnych, sprawy związane z zielenią miejską, schroniskiem dla zwierząt oraz cmentarzami komunalnymi ponownie można załatwiać osobiście

Przez ponad 2 miesiące kontakt w sprawie zieleni miejskiej, zwierząt schroniskowych lub w sprawach związanych z cmentarzami komunalnymi, możliwy był prawie wyłącznie przez telefon lub pocztę elektroniczną. Od poniedziałku 25 maja, zasady te ulegają zmianie. Sprawy, które wymagają osobistej wizyty w biurach, mogą być już tak załatwiane.

Ze względu na wciąż istniejące zagrożenie koronawirusem, utrzymane są w mocy zasady zasłaniania ust i nosa oraz utrzymywania dystansu społecznego (2 metry). Biura TZUK otwarte są od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30 - 15:30.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.