8 października 2020 13:09

Tyski Zakład Usług Komunalnych w Tychach, będący administratorem Cmentarza Komunalnego w Tychach – Wartogłowcu przeprowadzi licytację miejsc handlowych. Odbędzie się ona 21 października br.

Licytacja miejsc handlowych przy Cmentarzu dotyczy okresu Wszystkich Świętych. Mogą w niej wziąć udział osoby i podmioty, które do 16 października spełnią kryteria wymienione w „Regulaminie przydzielania stanowisk handlowych przy Cmentarzu Komunalnym w Tychach – Wartogłowcu w okresie święta Wszystkich Świętych w 2020 roku.” oraz złożą wymagane dokumenty.

Regulamin dostępny jest w:
  • biurze Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych w Tychach przy ul. Budowlanych 43 (tablica ogłoszeń na parterze budynku);
  • biurze Cmentarza Komunalnego w Tychach – Wartogłowcu przy ul. Cmentarnej 19;
  • biurze Cmentarza Komunalnego w Tychach przy ul. Barwnej;
  • na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych w Tychach (pod treścią zarządzenia);
  • lub pod linkiem: Regulamin (pod treścią Zarządzenia)
Wniosek wraz z załącznikami można pobrać na stronach internetowych Biuletynu Informacji Publicznej Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych w Tychach.

W związku ze zmianami w regulaminie przydzielania miejsc handlowych, wynikającymi z wytycznych tyskiej Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej, w tym roku przy cmentarzach komunalnych nie będzie się odbywał handel artykułami spożywczymi.


13 października 2020
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.