Aktualności

Tyski Zakład Usług Komunalnych w Tychach, będący administratorem Cmentarza Komunalnego w Tychach – Wartogłowcu przeprowadzi licytację miejsc handlowych. Odbędzie się ona 21 października br.

Licytacja miejsc handlowych przy Cmentarzu dotyczy okresu Wszystkich Świętych. Mogą w niej wziąć udział osoby i podmioty, które do 16 października spełnią kryteria wymienione w „Regulaminie przydzielania stanowisk handlowych przy Cmentarzu Komunalnym w Tychach – Wartogłowcu w okresie święta Wszystkich Świętych w 2020 roku.” oraz złożą wymagane dokumenty.

Regulamin dostępny jest w:
  • biurze Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych w Tychach przy ul. Budowlanych 43 (tablica ogłoszeń na parterze budynku);
  • biurze Cmentarza Komunalnego w Tychach – Wartogłowcu przy ul. Cmentarnej 19;
  • biurze Cmentarza Komunalnego w Tychach przy ul. Barwnej;
  • na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych w Tychach (pod treścią zarządzenia);
  • lub pod linkiem: Regulamin (pod treścią Zarządzenia)
Wniosek wraz z załącznikami można pobrać na stronach internetowych Biuletynu Informacji Publicznej Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych w Tychach.

W związku ze zmianami w regulaminie przydzielania miejsc handlowych, wynikającymi z wytycznych tyskiej Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej, w tym roku przy cmentarzach komunalnych nie będzie się odbywał handel artykułami spożywczymi.


13 października 2020
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...