12 października 2020 13:03

W trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników oraz w związku ze znacznym wzrostem zachorowań w całej Polsce na koronawirusa, od poniedziałku, 12 października Tyski Zakład Usług Komunalnych wprowadza zmiany w organizacji pracy biur.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 1 września 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, wydanym na mocy ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz.U. 2008 nr 234 poz. 1570), zmieniona zostaje organizacja pracy biur Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych.

Biuro TZUK, ul. Budowlanych 43


Wnioski, pytania i inne sprawy, Klienci mogą załatwiać telefonicznie, mailowo, czy za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Istnieje możliwość zostawiania korespondencji w skrzynce podawczej, udostępnionej przy wejściu do biura (na I piętrze). W przypadku konieczności spotkania osobistego, można dzwonić na podane numery biurowe, w celu umówienia terminu.

numer telefoniczny sekretariatu: 32 438 22 00
e-mail główny: biuro@tzuk.tychy.pl


Cmentarze komunalne

Obsługa klienta odbywa się w biurze Cmentarza Wartogłowiec, przy ul. Cmentarnej 19, zgodnie z obowiązującymi rygorami sanitarnymi (zakrywanie zakrywania ust i nosa, dezynfekcja rąk). Osoby oczekujące na obsługę proszone są o oczekiwanie przed biurem.
Teren cmentarzy, w odróżnieniu od terenów parków miejskich, ze względu na wzmożony ruch przedświąteczny, objęty jest obowiązkiem stosowania  maseczek zakrywających usta i nos (szczegóły - w podanej powyżej podstawie prawnej). Podobnie do innych przestrzeni publicznych, konieczne jest utrzymywanie dystansu społecznego.

numer telefoniczny biura obsługi klienta: 32 328 93 28
e-mail główny: cmentarze@tzuk.tychy.pl


Miejskie Schronisko dla Zwierząt

Wstrzymane do odwołania zostały odwiedziny schroniskowych podopiecznych oraz wolontariat.

telefon: 32 323 93 98, 32 323 80 69, kom. 605 897 607
e-mail: kontakt@schronisko.tychy.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.