25 października 2021 9:08

Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach rozpoczęło dzisiaj, czyli 25 października nabór na wolontariuszy.

Do zadań wolontariusza należeć będzie wsparcie działalności Schroniska w obszarze przygotowania zwierząt do adopcji. Oznacza to m.in. przyzwyczajanie zwierząt do spacerów na smyczy, czy do wykonywania podstawowych komend oraz tworzenie i aktualizowanie treści stanowiących wizytówki zwierząt w mediach. 
Ważną rolą wolontariusza będzie:
- promowanie działalności Schroniska poprzez przygotowywanie materiałów promocyjnych, organizowanie i uczestniczenie w akcjach promocyjnych,
- pielęgnacja zwierząt oraz wykonywanie drobnych prac porządkowych. 
Warunki przyjęcia, zakres obowiązków i inne potrzebne dokumenty dostępne są w BIP. Wypełnione i podpisane formularze zgłoszeniowe należy składać w siedzibie Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych w Tychach przy ul. Budowlanych 43, lub w formie elektronicznej (skan) pod adresem biuro@tzuk.tychy.pl. 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 8 listopada 2021 roku!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.