18 maja 2022 8:24

Tyski Zakład Usług Komunalnych we współpracy z projektem FitTyskie zaprasza na zajęcia sportowo- rekreacyjne na świeżym powietrzu w dwóch tyskich parkach – w Parku Suble oraz w Rodzinnym Parku bł. Karoliny.

Organizatorzy zapewniają dwa rodzaje zajęć – wzmacniające (60 minut) oraz jogę (90 minut). Pierwszy trening wzmacniający odbędzie się 25 maja o 19:00 w Rodzinnym Parku bł. Karoliny. Natomiast 28 maja o 8:30 organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do Parku Suble na jogę.  Zajęcia będą odbywać się cyklicznie w każdą bezdeszczową środę o godz. 19:00 i sobotę o godz. 8:30. Szczegółowy harmonogram znajduje się poniżej.

"Obiecujemy litry wylanego potu na urozmaiconych treningach, dobrą zabawę, dużo energii oraz poznanie istnienia mięśni, o których dotychczas nie wiedziałaś. A to wszystko pod czujnym okiem licencjonowanych instruktorek oraz w otoczeniu pięknej przyrody tyskich parków."

Co należy ze sobą zabrać?

  • matę
  • wodę
  • ręcznik
  • pozytywne nastawienie

Uczestniczenie w zajęciach jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.