1 marca 2023 7:00

Zapisz się i posadź drzewo dla swojego dziecka! Mieszkańcy Tychów, którym urodziło się dziecko w 2022 roku mogą upamiętnić ten moment tradycyjnym posadzeniem drzewa. Wydarzenie zaplanowane jest na połowę maja, ale już teraz zapraszamy chętnych do zapisania się przez formularz internetowy.

Aktualizacja 07.03.2023 r. 

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia - lista zgłoszeniowa została zamknięta. Informacje o zakwalifikowaniu się do akcji oraz terminie sadzenia drzew przekażemy Państwu za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Posadzenie drzewa upamiętniającego narodziny dziecka jest całkowicie bezpłatne, a o udziale w akcji decyduje kolejność zgłoszeń. W dniu nasadzenia organizatorzy przygotują niezbędne narzędzia i wyposażenie. Na miejscu będą pracownicy Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych, którzy posłużą fachowymi radami.

Drzewa sadzone będą w następujących lokalizacjach:

  1. Park Suble
  2. Rodzinny Park bł. Karoliny
  3. Teren zielony przy ul. Dąbrowskiego
  4. Skwer przy ul. Czystej
  5. Teren zielony przy ul. Burschego

 

 

Regulamin akcji "Rodzinne Sadzenie Drzew"

Zgoda na wykorzystanie wizerunku dziecka w ramach akcji "Rodzinne Sadzenie Drzew"

Zgoda na wykorzystanie wizerunku w ramach akcji "Rodzinne Sadzenie Drzew"

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.