2 maja 2023 8:00

Wiosna w pełni, w tyskich parkach, skwerach oraz na terenach pozaparkowych trwają pracę porządkujące oraz przygotowujące do sezonu.

W ramach swoich zadań, Tyski Zakład Usług Komunalnych w Tychach poza zlecaniem oraz nadzorowaniem zadań związanych z zielenią miejską, wykonuje wiele zadań bez udziału firm zewnętrznych i przy użyciu własnego sprzętu. Są to głównie drobne naprawy i prace konserwacyjne urządzeń na placach zabaw, zamiatanie alejek, utrzymanie czystości, mycie małej architektury, darniowanie i odchwaszczanie alejek, nasadzenia roślin na nowo powstałych rabatach oraz sadzenie i palikowanie drzew.  

W ramach porozumienia z Sądem Rejonowym przy pracach porządkowych pomagają również osoby odbywające karę wykonywania nieodpłatnej pracy na cele społeczne.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.