24 maja 2024 12:09

Tyski Zakład Usług Komunalnych w Tychach ogłasza publiczny przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż używanego składnika majątku jednostki, tj. kotła warzelnego firmy Lozamet.

Przedmiotem postępowania przetargowego jest sprzedaż używanego składnika majątku jednostki, tj.: kotła warzelnego firmy Lozamet, typu KE-150.8, o pojemności 150 l (nr inwentarzowy: ST00049) - 1 sztuka. Wskazany składnik majątku wykorzystywany był w działalności Miejskiego Schroniska dla Zwierząt w Tychach. Obecnie nie jest już używany, jednak nadal jest sprawny oraz zdatny do dalszego użytkowania.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w przetargu są zobowiązane do zgłoszenia swojego udziału za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: biuro@tzuk.tychy.pl, w terminie do dnia 11.06.2024 r. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko zainteresowanego oraz dane kontaktowe (adres e-mail, nr telefonu).

Osoby zainteresowane są zobowiązane wnieść wadium.

Przedmiot przetargu znajduje się na terenie Miejskiego Schroniska dla Zwierząt w Tychach przy ul. Przejazdowej 101, 43-100 Tychy. Możliwość oględzin po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu z sekretariatem Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych w Tychach tel. 32 438 22 00 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30).

Więcej szczegółów na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych w Tychach w zakładce "Ogłoszenia o sprzedaży":

https://tzuk.bip.gov.pl/ogloszenia-o-sprzedazy/ogloszenie-o-przetargu-kociol-warzelny.html

 

 

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.