28 maja 2024 7:30

Tyski Zakład Usług Komunalnych w Tychach zaprasza na bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne na świeżym powietrzu w trzech tyskich parkach: Parku Południowym, Parku Górniczym i Parku Suble.

Pierwsze zajęcia odbędą się już w sobotę, 1 czerwca, w Parku Suble. W ramach akcji organizujemy zajęcia z jogi (60 minut), odbywające się:

- w poniedziałki o godz. 18:30 w Parku Południowym (okolice tężni solankowej);

- w czwartki o godz. 19:00 w Parku Górniczym (dawne boisko Falcons);

- w soboty o godz. 9:00 w Parku Suble (obok placu zabaw).

Na zajęcia zapraszamy również dzieci (pod opieką rodziców/opiekunów)! Prosimy zabrać ze sobą matę do ćwiczeń, wodę oraz ręcznik.

Uczestniczenie w zajęciach jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Zajęcia prowadzone są przez Panią Magdalenę Naujoks a wszelkie informacje dotyczące zajęć można śledzić na profilu: https://www.facebook.com/profile.php?id=61552639855715

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.