6 czerwca 2024 8:45

W e-Urzędzie Skarbowym funkcjonuje usługa doręczenia tzw. e-korespondencja. Zapewnia ona klientom Urzędu Skarbowego stały i nieograniczony dostęp do korespondencji dotyczącej spraw podatkowych.

Usługa e-korespondencji dostępna jest pod adresem: https://www.podatki.gov.pl/e-urzad-skarbowy/

Pozwala na wysyłanie i odbieranie online pism w sprawach ogólnych, zaświadczeń, wyjaśnień, wniosków oraz zawiadomień z Krajowej Administracji Skarbowej przez 24 godziny na dobę.

Aby korzystać z tej możliwości, wystarczy zalogować się na swoim koncie w serwisie e-Urząd Skarbowy pod adresem https://www.podatki.gov.pl/e-urzad-skarbowy/, a następnie w zakładce "Ustawienia" wybrać opcję "Zgody i powiadomienia" oraz zaznaczyć zgodę na e-korespondencję.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych dostępne są pod poniższym linkiem:

https://www.slaskie.kas.gov.pl/urzad-skarbowy-w-tychach/organizacja/ochrona-danych-osobowych

Załączniki

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.