Aktualności

Szanowni Państwo w związku z  wycinką drzew i krzewów z terenu cmentarza na Wartogłowcu w Tychach informujemy, iż nie były to działania przypadkowe. W ostatnim czasie do administratora cmentarza, czyli Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych w Tychach mieszkańcy występowali z prośbą o usunięcie rożnych krzewów bądź drzew, które powodowały uciążliwości w utrzymaniu grobów. Poza tym wytypowano do usunięcia roślinność będącą w złym stanie fitosanitarnym oraz pozbawioną walorów estetycznych.

Równocześnie podążając w kierunku podwyższenia estetyki zieleni miejskiej w Tychach,  zmianie ulegnie również zieleń na cmentarzu poprzez wprowadzenie nowych nasadzeń drzew i krzewów.

Przypominamy, iż zgodnie z Regulaminem Cmentarzy Komunalnych w Tychach – ustęp I, punkt 3 zabrania się samowolnych nasadzeń drzew i krzewów bez zgody administratora cmentarza.Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...