Aktualności

ecoharmonogram
EcoHarmonogram - mobilna usługa dla mieszkańców Tychów
15 marca 2016 9:54
Informujemy, iż specjalnie dla mieszkańców miasta Tychy, Master - Odpady i Energia Sp. z o.o. uruchomił program - darmową aplikację, która umozliwia łatwy dostep do zawsze aktualnego harmonogramu odbioru odpadów z konkretnej ulicy.
Harmonogram zbiórki odpadów dla domków letniskowych
Harmonogram zbiórki odpadów dla domków letniskowych
29 lutego 2016 9:04
W zakładkach: Dokumenty do pobrania oraz Odpady komunalne, zamieszczony został harmonogram zbiórki odpadów komunalnych dla domków letniskowych z podziałem na okres letni i okres zimowy.
Dodatkowy odbiór popiołu
Dodatkowy odbiór popiołu
25 stycznia 2016 13:12
Informujemy, iż ustalone zostały terminy dodatkowego odbioru odpadów popiołu z palenisk domowych w następujących dzielnicach: Paprocany - 26 lutego Urbanowice - 19 lutego Jaroszowice i Wygorzele - 17 lutego.
Dodatkowy odbiór popiołu
Dodatkowy odbiór popiołu
21 stycznia 2016 10:54
Informujemy, że w dniu 28 stycznia 2016 r. odbędzie się dodatkowy odbiór odpadów popiołu z palenisk domowych dla zabudowy jednorodzinnej w całej dzielnicy CIELMICE. Poniżej zamieszczamy wykaz ulic objętych dodatkową zbiórką: Cielmicka Barwna Bieruńska Jankowicka Jedności Łęgowa Mała Na...
Burek sam nie poprosi o pomoc
Burek sam nie poprosi o pomoc
30 grudnia 2015 12:26
Informujemy, że ogólnopolska zbiórka karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt „Burek sam nie poprosi o pomoc” została przedłużona do 31 grudnia 2015 roku.
Profilaktyka i wczesna terapia uzależnień od alkoholu
Profilaktyka i wczesna terapia uzależnień od alkoholu
8 grudnia 2015 12:26
Przypominamy, że zgodnie z Uchwałą Nr XVI/269/15 Rady Miasta Tychy z dnia 26 listopada 2015 r. w sprawie zawarcia porozumienia z Gminą Sosnowiec w sprawie określenia zasad finansowania i korzystania z usług Izby Wytrzeźwień w Sosnowcu świadczonych na rzecz osób z terenu Gminy Tychy, od 02 stycznia...
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.