GODZINY OTWARCIA

poniedziałek - piątek: od 7:30 do 15:30


DYREKTOR TYSKIEGO ZAKŁADU USŁUG KOMUNALNYCH

Agnieszka Lyszczok
mail: biuro@tzuk.tychy.pl


Z-CA DYREKTORA DS. USŁUG KOMUNALNYCH - KIEROWNIK SCHRONISKA

Agnieszka Osior
tel. 32 323 93 98
mail: a.osior@tzuk.tychy.pl


DZIAŁ ZIELENI MIEJSKIEJ I MAŁEJ ARCHITEKTURY

Agnieszka Soboń
tel. 32 438 22 08
mail: a.sobon@tzuk.tychy.pl

Katarzyna Siwiorek
tel. 32 438 22 08
mail: k.siwiorek@tzuk.tychy.pl

Katarzyna Leonard
tel. 32 438 22 08
mail: k.leonard@tzuk.tychy.pl

Marcin Kubsik
tel. 32 438 22 08
mail: m.kubsik@tzuk.tychy.pl

Jacek Kulka
tel. 32 438 22 07
mail: j.kulka@tzuk.tychy.pl

Róża Jaros
tel. 32 438 22 07
mail: r.jaros@tzuk.tychy.pl

Krystyna Dziuban
tel. 32 438 22 12
mail: k.dziuban@tzuk.tychy.pl

Honorata Wiertelak
tel. 32 438 22 12
mail: h.wiertelak@tzuk.tychy.pl

GŁÓWNY KSIĘGOWY

Barbara Skotniczy
tel. 32 438 22 02
mail:b.skotniczy@tzuk.tychy.pl

DZIAŁ FINANSOWO - KSIĘGOWY


Anna Fidor
tel. 32 438 22 03
mail: a.fidor@tzuk.tychy.pl

Joanna Widuch
tel. 32 438 22 03
mail: j.widuch@tzuk.tychy.pl

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Katarzyna Czernia
tel. 32 438 22 04
mail: k.czernia@tzuk.tychy.pl

DZIAŁ ORGANIZACYJNO - PRAWNY

Karolina Szmyła
tel. 32 438 22 00
mail: biuro@tzuk.tychy.pl

Paula Małajny
tel. 32 438 22 12
mail: p.malajny@tzuk.tychy.pl

Katarzyna Palka
tel. 32 438 22 01
mail: k.palka@tzuk.tychy.pl

MIEJSKIE SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT

tel. 32 323 93 98
tel. 32 323 80 69
mail:kontakt@schronisko.tychy.pl

DZIAŁ EKSPLOATACJI CMENTARZY

Paweł Cybulski
tel. 515 054 313
mail:p.cybulski@tzuk.tychy.pl

Biuro Obsługi Klienta
tel. 32 328 93 28
mail: cmentarze@tzuk.tychy.pl








Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...